Jedzenie bojowe #4 Jazda młodzieżą !!!

La Battle Food entre blogueurs naissait il y quelques mois grâce à Carole du très très joli blogWschód Słońca Nad Morzem autour du thème du burger. Ainsi la seconde édition autour de la pizza, avait été lancé par la sympathique Mélanie du blogLes goûters de Nanie. Le mois dernier le thème avait été lancé par la talentueuse Malak du blogPop and Soda autour des tartelettes.
Comme vous l’avez deviné, nous sommes donc les très très très très très très très très heureuses marraines de cette 4ème édition, et pour cette Battle Food, nous avons choisi le thème (rolka bębnów…)…rolki. A ponieważ temat jest dość szeroki i wszyscy musimy z tym walczyć broń żywność, zdecydowaliśmy (nie nasze palce !) wlać papier ryżowy !
W wersji na słono lub na słodko, surowe lub gotowane, mięsne lub wegetariańskie, to Ty decydujesz i zadziwisz nas. Cel : bądź kreatywny i baw się dobrze !
WIĘC, toczy się ?!
Termin jest 2 tygodnie, dlatego wybrana data jest Piątek 18 Styczeń.
Jedzenie bojowe #4
Dla przypomnienia, ta walka jest otwarta wszyscy, bloger / bloger czy nie ! Jeśli nie masz bloga, możesz przesłać nam swój przepis 18 Styczeń, chętnie go tutaj opublikujemy, za pośrednictwem Facebooka lub Twittera.
Aby wziąć udział, daj nam znać w komentarzach do tego posta, poprzez wskazanie adresu URL swojej witryny/bloga, pour que nous puissions l’ajouter à la liste des participants :
Beauty Archi
By Plou
Truskawka / Bazylia
la Thaï Qui Riz
Les Goûts et les couleurs
Les Goûters de Nanie
Nenoï
Qu’est ce qu’on goûte
Sokeen
Wschód Słońca Nad Morzem
L’ornithorynque Chafouin
Wycieczka dla smakoszy
Maite and the gang
A lovely Day
Madeleines et plumes d’autruche
Popotte
Pop and Soda
Le boudoir Gourmand
Rose et vert
Szczęśliwi my
Ciesz się tym
Deser widelec
Murmures
Ca mitonne
Moje małe naczynia w dużych
Kroić i gotować
Zjadłem za dużo czekolady
Czarna kropla
Smak mojego życia
Smakosz i smakosz
Przepisy Juliette
Pani Crumble
Pudełka Marii
Kiedyś kucharz
Poniedziałek
Cytrynowy błękit
Nadi[Sztuka]Projekt
Oliwki i orzechy laskowe
Improwizacja na temat kulinarnego szaleństwa
Książka kuchenna Lily
Marine gotuje
Ruszajcie się dziewczyny !
Emilie








marines
3.1.13Mogę, Mogę, Mogę????? Pani Crumble ; http://www.miss-crumble.fr
Emilie
3.1.13Moja przyjemność, wskakuj, że zostałeś dodany !
Chiny (@_Sokeen)
3.1.13tak, zaczynamy !!! pomysły płyną !! No cóż, w tej chwili nie mam zielonego pojęcia, co mogę zrobić, ale pomysł uważam za świetny 🙂 🙂
argon
3.1.13Ojej, nigdy nie używałam papieru ryżowego, to świetna okazja, aby zacząć ! Gdzie to wszystko dostaniesz ?? 😉
Emilie
3.1.13Jesteśmy szaleni !!! lol 😉
biboulandandmamshistoria
3.1.13Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć rezultaty ;D
Marie
3.1.13O super ! Odkąd widziałem te #BattleFoods, Bardzo chętnie wezmę udział :) Dodatkowo, Mam już kilka pomysłów ^^
Mój blog : http://www.lesboitesdemarie.fr
Emilie
3.1.13Super ! Powitanie !!!
Pewnego razu kucharz
3.1.13Cześć, to mnie bardzo interesuje. Jednakże, Chciałam wiedzieć, czy koniecznie muszą być w „bułkach”, czy liczy się tylko użycie papieru ryżowego. Dziękuję za odpowiedź.
W każdym razie, Chciałbym wziąć udział (adres URL : http://once-upon-a-cook.fr)
Do zobaczenia wkrótce
Emilie
3.1.13Odpowiadając na Twoje pytanie, rzeczywiście są to rolki.
Jesteś na liście !
Kaucje
3.1.13Bonjour,
Obserwuję Twojego bloga od kilku miesięcy i bardzo podobają mi się Twoje przepisy. ! Cieszę się, że mogę wziąć udział w Waszym konkursie (i do tego czasu udoskonalę swoje zdjęcia) ! Dzięki jeszcze raz !!!
pon ampersand
3.1.13W, fakt, jestem małą kulką, ale nie wpisałem prawidłowego imienia … Oto jest : pon ampersand (http://monampersand.blogspot.fr/)…Mercy 🙂
Emilie
3.1.13Merci ! To gotowe !
Debora
3.1.13Właśnie się zastanawiałem kiedy pojawi się nowy temat ! Dziecko grozi, że przyjdzie na świat, ale mam przepis za pasem, więc zamierzam z niego skorzystać…….. Jestem już zarejestrowany (pokroić i ugotować)……………
Emilie
4.1.13Fajny !!!
Helene (popotte)
3.1.13Jestem już na liście ale potwierdzam swój udział 😉
Podobnie jak Argon, liście ryżu będą dla mnie pierwszymi !
Cytryna
3.1.13Cieszę się, że odkryłem to wydarzenie… jeśli jest jeszcze miejsce, też chciałbym spróbować tej przygody…
Emilie
4.1.13Tak, tak, są jeszcze wolne miejsca, Witamy w Battle Food !
Umm Zakarija
4.1.13Niecierpliwie czekałem na temat, i nie jestem zawiedziony ))
Liz - tajski ten ryż
4.1.13Papier ryżowy, rolka… to się komplikuje… ale nadal interesujące ! Dziękujemy za ten temat i bierzemy się do pracy 🙂
lepetitmondedejulie
4.1.13Z niecierpliwością czekałem na nowy temat! Jeśli to możliwe, Z przyjemnością wezmę udział: http://lepetitmondedejulie.net/
A tak przy okazji, dziękuję za te wszystkie coraz bardziej apetyczne przepisy 😉
Nadi[Sztuka]Projekt
4.1.13Och, wow ! Dziewczyny, jesteście super ! Jestem naprawdę zachwycona dzisiejszą poranną kawą ❤ Cóż za początek roku dla Ciebie 🙂 Nie wiem, czy powinnam spróbować … lol Hmm
Emilie
4.1.13Ale tak, ale jeśli się na to zgodzisz !!! Zapisuję Cię ?!
Nadi[Sztuka]Projekt
4.1.13Opowiem trochę o tym pomyśle, nigdy czegoś takiego nie robiłam, weź udział w konkursie kulinarnym 😉
Emilie
4.1.13Tak i’ Pozwolę ci pomyśleć, ale celem jest po prostu dobra zabawa 😀
Nadia Chougui
5.1.13Już jestem, spróbuję :) Przede wszystkim mam zamiar się dobrze bawić lol Możecie mnie zapisywać dziewczyny i dziękuję ! > Nadi[Sztuka]Projekt [http://nadiartdesign.blogspot.ca]
Nadi[Sztuka]Projekt
19.1.13Voilà ma participation publiée 🙂 Merci !
http://nadiartdesign.blogspot.ca/2013/01/battle-food-04-coloris-de-salade-roulee.html
Oliwki i orzechy laskowe
5.1.13Je n’ai encore jamais paticipé à un tel défi mais l’idée me plaît bien. Je n’ai utilisé les feuilles de riz qu’une seule fois mais j’ai vraiment envie de tester ma créativité. Je m’inscris donc pour ce battle! Nurcan du site Olives et Noisettes : http://www.recettesnurcan.canalblog.com
Matylda
6.1.13papier ryżowy…vous avez tapé fort les filles!
Godiche
7.1.13Yeaaaaah! Super le thème! Je m’inscris à nouveau pour cette nouvelle battle food! 🙂
Malak // pop and soda
7.1.13Awwwwww ! Les feuilles de riz, vous avez tapé fort ! 😀 bon, mes casseroles ne sont pas encore toutes emballées, et il reste de la place entre les cartons donc je vais essayer de ne pas rater la #4 🙂
Estelle
9.1.13Bonjour,
Po bezskutecznym przeszukaniu kilku dużych obszarów wokół mojego domu, W końcu znalazłem papiery ryżowe (średnio 70 km w obie strony!!). Teraz mogę zapisać się do waszego małego konkursu, oto nazwa mojego bloga : http://est-elle-gourmande.blogspot.fr
Do zobaczenia wkrótce
Lulu
12.1.13Cześć!! powodzenia wszystkim uczestnikom! (W tej chwili nie mam aparatu, Wstyd!!)
to wyzwanie!
Pocałunki
gotowanie morskie
13.1.13Pospiesz się, w końcu zaczynam 🙂 Mój blog : http://marineiscooking.com
Drobne pytanie : czy powinniśmy opublikować przepis na 18 lub wcześniej 18 ?
Emilie
14.1.13To jest 18.
Mieliśmy prośbę od organizatorki Carole de Wschód Słońca Nad Morzem, przenieść na poniedziałek 21, ale czekaliśmy trochę, aby zobaczyć wiadomość (Przepraszam). Zatem w piątek 18 !
Lilia
14.1.13Świetny pomysł, o którym dowiedziałem się od Byplou, daj spokój, ja też zaczynam interesować się jedzeniem bojowym 4 . Jeszcze jeden uczestnik !
Estelle
17.1.13Bonjour,
Dołączam, że Marine gotuje, jak idą publikacje??Czy powinniśmy publikować dokładnie w piątek? 18?Czy jest jakiś przedział czasowy??
Merci
Emilie
17.1.13Bonjour,
WIĘC, po raz ostatni, przepisy publikowano w ciągu dnia, ale bez określonych przedziałów czasowych. Celem jest powalenie
jego kartyte artykuły, naraz, i tym samym móc wywołać efekt zaskoczenia wśród uczestników.Wyjaśnienie zasad Bitwy znajduje się tutaj : Wschód Słońca Nad Morzem.
Pocałunki
gotowanie morskie
18.1.13To wszystko, Jest online 🙂 http://marineiscooking.com/2013/01/18/food-battle-4-mes-roules-girly-chocolat-fraise-et-tagada/
nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przygotowali inni !!!
estella
18.1.13I tam to masz, mój przepis też jest widoczny : http://est-elle-gourmande.blogspot.fr/2013/01/makis-black-white-battle-food-4.html
Dobrej bitwy wszystkim ;)))