Nocny budyń chia z płatkami zbożowymi {wegańskie}

Ça y est on est dimanche soir et vous êtes désespérés (et le mot est faible !) car vous n’avez rien de prévu comme petit déjeuner pour ce lundi matin, il y avait bien la brioche préparée ce week-end mais elle était tellement bonne fraiche qu’il n’en reste déjà plus ! Bref si vous n’avez pas comme moi un stock de granola toujours près à être dégainée en cas de pénurie, il vous reste ces overnight chia pudding, traduisez pudding de graines de chia qui passe la nuit au frigo ! Bref encore un truc à dormir debout me direz-vous, Ale nie, juste une recette hyper simple. W tej chwili tylko cię rysuję, Uśmiechnij się na początku tygodnia. Więc w pomyśle, Mieszamy wszystkie składniki, Pozwalamy odpocząć jednej nocy w lodówce, a rano smakujemy z jego ulubionymi owocami chwili (Czuję, że zaczynasz się zawiesić !). Ponadto nieco to dostosowujemy, jak chcemy, Ponieważ możemy żonglować między różnymi płatkami zbóż (Spędź owies, kasztan…) i mleczne roślinne (kokosowiec, migdałowy, orzech laskowy, Riz…) Więc możemy również uczynić to wersją bez glutenu !
Chciałem również podziękować za twoją obecność i twoje małe słowa na blogu, a nawet jeśli nie mam już czasu, aby odpowiedzieć wszystkim, Czytam je wszystkie i zawsze mnie uszczęśliwiają. Dla tych, którzy nie byli świadomi, Ogłaszam to tutaj, Czekam na drugą małą dziewczynkę na początku lutego, a jesienne wirusy nie sprawiły, że w ostatnim czasie naprawdę mi cicho (To wyjaśnia !).


- 200 g płatków zbożowych (wybór)
- 1 łyżka stołowa 1/2 nasiona chia
- 60 cl mleko roślinne (wybór)
- 3 łyżki syropu z agawy
- Wymieszaj wszystkie składniki razem i podzielisz się na przygotowanie 4 Zamknięte pojemniki.
- Odstaw w nocy i posmakuj świeżymi owocami następnego ranka.

Emilie








Sandrine / Truskawka & Bazylia
23.10.16Och, nie wiedziałem. Wszystkie moje gratulacje Emilie. To tata będzie szczęśliwy, otoczony 3 księżniczki 🙂
Mała Rega
23.10.16Cześć,
Odkrywam, że twój blog i twoje zdjęcia są naprawdę piękne !
Dziękuję za ten mały przepis 🙂
Cecilecooks
23.10.16Gratulujemy tej szczęśliwej wiadomości i tej drugiej mini-mademoiselle, która została ogłoszona !
Świetny przepis bardzo łatwy i pomiędzy figami a mini-kiwi mówię tak !
Sara
24.10.16Ahhh, wziąłem odruch już dawno temu i nigdy się nie męczyłem, To jest takie praktyczne w niedzielny wieczór! A ponadto dobrze jest, co 🙂
Bardzo ładne twoje zdjęcia z małymi świeżymi figiami
Alexandra Prawie dobrze wyjść za mąż
24.10.16Cóż za wspaniała wiadomość ! Gratulacje i nie pozwala już denerwować wirusów, Dbaj o siebie !!! Dziękuję za ten wspaniały przepis. Mogę zapytać, jaki jest mały zielony owoc, z nasionami jak kiwi ? Wielkie pocałunki 🙂
Virgie Malbouires
24.10.16Wygląda bardzo dobrze, ale wydaje mi się, że „owsianka”, które też lubię, byłoby bardziej odpowiednią nazwą
Cassoco
25.10.16Smakował i doceniał dziś rano, nawet z białymi figiami i kostką gruszki.
Przygotowałem go z mlekiem sojowym, ponieważ było to mleko, które zacząłem w lodówce, Na przykład zasługuje na bardziej pachnące kasztan, lub dodanie odrobiny cynamonu do mojego gustu.
W każdym przypadku, Bardzo słodki i przyjemny PDJ. miłosierdzie
Ilona
25.10.16Dobry wieczór ! Wygląda pysznie 🙂 Powodzenia przez resztę ciąży i dziękuję za wspaniałe przepisy!
Dobry wieczór,
Ilona
Anoli
29.10.16Bonjour,
Dziękuję za ten wspaniały przepis, to robi 1 rok odkąd odkryłem Twoją stronę i zawsze jestem pod wrażeniem Twoich pięknych zdjęć, Ponadto, do testowania niektórych przepisów, Muszę przyznać, że wszystkim w domu smakowały.! Dziękuję bardzo i życzę powodzenia w ciąży.!
Anoli
Dobry dzień
Anoli
29.10.16Ups, pardon, Myślałem, że mój komentarz nie został wysłany, więc odłożyłem jednego, ale naprawdę został wysłany, ah lala… Byłbym ostrożniejszy i przepraszam za naleganie!:)